Mamy

rozwiązanie dla każdego!

Nie ma

rzeczy niemożliwych!

Wskażemy

proste, wydajne i skuteczne rozwiązania!

Google Apps

Google mail  Google kalendarz  Google kontakty  Google dokumenty Google dysk Google vault Google+

Dzisiejsze firmy mają wiele problemów ze sprawną komunikacją oraz współpracą między pracownikami. Aby to zmienić firma Google stworzyła wyjątkowe narzędzie Google Apps – dla firm, które pomaga lepiej zorganizować pracę w Państwa firmie. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas oraz energię wkładane na rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, serwerami i innymi zbędnymi rzeczami. Zamiast tracić czas oraz pieniądze na rozwiązywanie problemów systemowych związanych z zagubionymi plikami, ograniczonym przepływem informacji w firmie - pozostaw to w gestii Google Apps, one zrobią to za Ciebie. Google Apps to poczta, kalendarz, dysk oraz wiele innych narzędzi w jednym. Narzędzie dla firm, Google Apps daje możliwość korzystania z usługi Gmail w twojej domenie, która działa na każdym komputerze i urządzeniu przenośnym zarówno w trybie online oraz offline. Jako autoryzowany partner Google Apps uruchamiamy,  wdrażamy oraz administrujemy w firmach narzędzia pracy grupowej i komunikacji, które znacząco podniesie efektywność pracy w Państwa firmie.

  • Dostęp do poczty zawsze i wszędzie

Usługa Gmail w Twojej domenie działa na każdym komputerze i urządzeniu przenośnym z transmisją danych. Dodatkowo, dzięki obsłudze trybu offline możesz pracować nawet wtedy, gdy nie masz połączenia sieciowego. Zawsze masz dostęp do poczty: w biurze, na spotkaniu, a nawet w samolocie.

  • Szybka praca, oszczędność czasu

Aby zwiększyć Twoją wydajność, masz do dyspozycji 30 GB (lub więcej) miejsca na dane w usługach Google Apps dla Firm, więc nie musisz niczego usuwać. Skuteczna wyszukiwarka pozwala znaleźć wszystko, czego szukasz, a etykiety i filtry pomagają utrzymać porządek.

  • Nawiązywanie kontaktów

Twoja skrzynka odbiorcza to nie tylko wiadomości, ale też osoby, od których je dostajesz. Czat tekstowy, głosowy i wideo pozwala zobaczyć, kto jest online, i natychmiast się połączyć. Obok każdego e-maila widzisz zdjęcie profilowe kontaktu, najnowsze aktualizacje i wspólne dokumenty.

Jako autoryzowany partner Google Apps uruchamiamy,  wdrażamy oraz administrujemy w firmach narzędzia pracy grupowej i komunikacji, które znacząco podniesie efektywność pracy w Państwa firmie.

Do Góry
Strona w Google+